Matys&Marta w dniu swojego ślubu <3

Posted on

Tegoroczny sezon ślubny obfitował w wiele wyjątkowych uroczystości. Stąd też brak aktywności na Naszej stronie internetowej. Teraz już wielkimi krokami zbliża się jesień a my postanowiliśmy opowiedzieć Wam kilka tegorocznych historii.

Zaczynamy od opowieści o miłości stworzonej przez Martę i Mateusza.

Prywatnie jako Karo znam Mateusza jako nastolatka z gitarą i w mundurze harcerskim więc domyślacie się, że ten dzień to dla mnie było coś więcej niż cotygodniowe wesele.

Mimo nie do końca sprzyjającej aury towarzyszącej nam od rana pogoda ostatecznie okazała się być dla Nas łaskawa. Rozpoczęliśmy pracę towarzysząc parze młodej podczas przygotowań. Udało Nam się wyluzować odrobinę rosnącą adrenalinę. Od początku widać było ogrom emocji wszechogarniących zarówno Martę jak i Mateusza no i pozostałych członków rodziny również. Cóż się dziwić było wyjątkowo. First look sprawił, że Mateusza zamurowało, Marta zaniemówiła a pocałunkom nie było końca. Błogosławieństwo również było przepełnione wzruszeniem. Ceremonia ślubna?  Słuchajcie, ceremonia prowadzona przez wujka również bogata była w uśmiechy,  łzy, głębokie spojrzenia oraz szybkie zerknięcia, które nie mogły nam umknąć.

Piękny pierwszy taniec odbył się w chmurach. Marta wznosiła się ponad obłokami trzymana przez swojego męża.

Nie zabrakło również niespodzianki w postaci piosenki  zaśpiewanej i zagranej przez Pana Młodego i jego przyjaciół z dedykacją dla Pani Młodej. Wzruszeni byli wszyscy: państwo młodzi i goście… i Ciche Spojrzenie również !!!

 

To był piękny dzień !!

Dziękujemy, że mogliśmy spędzić go z Wami <3