Dominika&Kuba

Posted on

Nieczęsto zdarza Nam się mieć wolną sobotę. Zwłaszcza w tym najgorętszym letnim czasie.  Jednak kiedy już mamy taką lukę w terminarzu często współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami w potrzebie. Tym właśnie sposobem trafiliśmy na wesele do Dominiki i Kuby. 

Ślub odbywał się w rodzinnym mieście Panny Młodej w Ożarowie a wesele w niezwykle klimatycznym miejscu „Karczma Saganek”.

Wszystko było zaplanowane ze szczegółami. Odbyły się piękne przygotowania, ślub był piękny i wzruszający, nie zabrakło również pierwszego tańca w chmurach i fontanny z iskrami. Goście byli oczarowani wyglądem Państwa Młodych. Ich miłość unosiła się tego dnia w powietrzu.

Wiecie co jeszcze powiem? Miłość ma moc ;P. W odpowiednich proporcjach potrafi uzdrawiać. Na dowód tego opowiem Wam jeszcze, że malutka siostrzyczka Dominiki tego dnia przechodziła akurat wyjątkowo paskudne zapalenie oskrzeli. Biedne dzieciątko męczył kaszel i nie pozwalał cieszyć się wyjątkowym dniem.  Jednak nieoczekiwanie dziewczynka w towarzystwie rodziny poczuła się znacznie lepiej dzięki czemu rozdarta między dobrem dwóch córek mama mogła cieszyć się uśmiechem na twarzy obu pań.

Kruszynko mamy nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze ;).

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z pięknego dnia Dominiki i Kuby !!